news

7th DK Tournament Sunday 9th December 2018 - The Draw

7th DK Tournament Sunday 9th December 2018 - The Draw

Dear Parents,

Apologies for the delay, however we had multiple children signing up last minute therefore it took longer than anticipated. Once you arrive to the College ( SW11 3DQ) please sign up at the front desk and umpire station later on. We are starting sharp at 9 am, therefore we are looking forward to seeing you there.

Please see the draw below:

UNDER 9s GROUP A STARTS AT 9am TABLE 1 - best 3 go to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6
1 J Delorenzo
2 B Sherer
3 S Marks
4 M Truter
5 B Lotton
6 S Usiskin
UNDER 9s GROUP B STARTS AT 9am TABLE 2 - best 3 go to knockout
stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6
1 E Buckley
2 E Icoz
3 S Doyeh
4 N Edemann
5 S Steedman
6 R Vyas
UNDER 9s GROUP C STARTS AT 9am TABLE 3 - best 2 go to
knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5
1 M Lanza
2 J Touhy
3 S Negyal
4 A Facius
5 E Oram
UNDER 10s GROUP A STARTS AT 2.30pm TABLE 1 - best 3 go
to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6
1 O Smith
2 A Martins
3 A Lanza
4 N Endemann
5 A Ray -Greaves
6 L Baroukh
UNDER 10s GROUP B STARTS AT 2.30pm TABLE 2 - best 3 go
to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6
1 S Glover
2 E Buckley
3 T Sikorski
4 M Lanza
5 J Reilly
6 I Knowles
UNDER 10s GROUP C STARTS AT 2.30pm TABLE 3 - best 2 go
to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5
1 L Cuckovic
2 I McGrail
3 J Ashwell
4 A Azizi
5 A Pownall
UNDER 11s GROUP A STARTS AT 9am TABLE 4 - best 4 go
to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6 7
1 X Cooke
2 O Scully
3 A Adatia
4 E Yu
5 K Linde
6 F Thompson
7 N Gordon-Shute
UNDER 11s GROUP B STARTS AT 9am TABLE 5 - best 4 go to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6 7 8
1 O Foster
2 Y Negyal
3 L Scully
4 I Bashaev
5 A Yeung
6 S Heytayan
7 K Gurpinar
8 O Fox
UNDER 13s GROUP A STARTS AT 2.30 pm TABLE 4 - best 4 go to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6 7 8
1 D Clark
2 A Azizi
3 R Sharaiha
4 Y Frangolius
5 R Jawa
6 L Scully
7 J Anker
8 L Rivoire
UNDER 13s GROUP B STARTS AT 2.30 pm TABLE 5 - best 4 go to knockout stage
Rank Name 1 2 3 4 5 6 7 8
1 L Eddis
2 A Adatia
3 T Brodin
4 R Yeung
5 Y Elsaned
6 P Candel Palma
7 L Frontini
8 S Heytayan
UNDER 14s ROUND ROBIN STARTS AT 9 am TABLE 6  
Rank Name 1 2 3 4
1 D Clark
2 L Eddis
3 T Brodin
4 L Fernando-Sanchez

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published